loader

Uśmiech piękny niczym uśmiechy hollywoodzkich gwiazd to marzenie niejednej kobiety i niejednego mężczyzny. Często jednak nasze uśmiech – pomimo odpowiedniej pielęgnacji i troski o zęby – nie wyglądają tak, jak byśmy chcieli. Czy da się coś z tym zrobić?

Stomatologia estetyczna na ratunek

Zębom, które są zadbane, ale mają niedoskonałości, pomoże stomatologia estetyczna. Jest to dziedzina stomatologii, która mocno się rozwija i staje się coraz bardziej dostępna. Zabiegi stomatologii estetycznej wbrew pozorom nie muszą rujnować naszej kieszeni, choć w przypadku wieloletnich zaniedbań musimy liczyć się z dużym nakładem kosztów. Jeżeli jednak niedoskonałości są małe, wówczas przy niewielkich środkach możemy osiągnąć znakomity efekt.

Zabiegi stomatologii estetycznej

Wśród najbardziej popularnych zabiegów stomatologii estetycznej wymienić można między innymi skaling i piaskowanie, które polegają na oczyszczeniu zębów ze złogów. Skaling powinno się wykonywać dwa razy w roku, nie tylko ze względów estetycznych, lecz także i jako element profilaktyki stomatologicznej. Popularnością cieszy się również zabieg wybielania zębów, który pozwala na uzyskanie jaśniejszego odcienia zębów. Warto jednak pamiętać, że efekt ten nie jest trwały, dlatego zabieg wybielania należy powtarzać co dwa, trzy lata. Wśród wielu różnych zabiegów coraz bardziej popularny jest zabieg zakładania licówek. Licówki warszawa to stosunkowo szybki sposób na poprawę wyglądu zębów odsłanianych w uśmiechu, ponieważ na część licową zęba nakleja się cieniutki płatek porcelany, dzięki czemu zęby wyglądają pięknie. Nie każdy bowiem może jednak skorzystać z tego zabiegu, ponieważ istnieją przeciwwskazania do założenia licówek, takie jak na przykład bruksizm.


Umów się na wizytę

Adres

GABINET "DENTAL EXPERT"
ul Rozbrat 22
00-447 Warszawa

Kontakt

Tomasz Fałkowski
Rejestracja: 786 221 022

Inteligo: 50 1020 5558 1111 1430 1140 0070

Wizyty

Proszę o kontakt telefoniczny, sms lub email w celu umówienia wizyty.

Napisz do mnie !

Imię i nazwisko *

Adres email *

Treść wiadomości