loader

poprawa esteyki uśmiechuStomatologia estetyczna to stosunkowo młoda dziedzina stomatologii, która skupia się przede wszystkim na poprawie estetyki uśmiechu. Współpracuje ona ściśle z innymi dziedzinami, aby osiągnąć jak najlepszy efekt.

Kto może poprawić swój uśmiech?

Poprawa estetyki uśmiechu jest dostępna dla każdego, również dla osób, które przez wiele lat zaniedbywały swoje uzębienie. Zaznaczyć jednak należy, że wszystkie zabiegi stomatologii estetycznej wykonuje się po wyleczeniu ubytków i naprawieniu niektórych dysfunkcji w obrębie jamy ustnej. Osoby z wieloletnimi zaniedbaniami w pierwszej kolejności będą musiały skorzystać z usług stomatologa, który doprowadzi ich zęby do dobrego stanu, a następnie dopiero z usług lekarza, który zajmuje się stomatologią estetyczną.

Co trzeba zrobić, aby mieć ładny uśmiech?

Podstawą ładnego uśmiechu jest przede wszystkim codzienna higiena jamy ustnej, a także regularne kontrole u stomatologa. Kiedy jednak coś nam przeszkadza w uśmiechaniu się, na przykład uszczerbione zęby z przodu czy krzywy zgryz, to warto skorzystać z usług stomatologa zajmującego się poprawą estetyki uśmiechu. Na pierwszej wizycie dentysta wilanów bada oczekiwania pacjenta, a także sprawdza, jak wyglądają zęby pacjenta i czy nie wymagają one leczenia. Następnie na podstawie zdjęć dokonuje wizualizacji uśmiechu po korekcie. Dzięki temu pacjent będzie wiedział, jak będzie wyglądać jego uśmiech po przeprowadzonych zabiegach. W zależności od wybranych rozwiązań, poprawa estetyki uśmiechu może trwać kilka wizyt (na przykład przy zastosowaniu skalingu czy wybielania zębów), a w niektórych przypadkach konieczny będzie dłuższy czas (na przykład przy założeniu aparatu ortodontycznego).


Umów się na wizytę

Adres

GABINET "DENTAL EXPERT"
ul Rozbrat 22
00-447 Warszawa

Kontakt

Tomasz Fałkowski
Rejestracja: 786 221 022

Inteligo: 50 1020 5558 1111 1430 1140 0070

Wizyty

Proszę o kontakt telefoniczny, sms lub email w celu umówienia wizyty.

Napisz do mnie !

Imię i nazwisko *

Adres email *

Treść wiadomości