loader

stomatologia estetycznaCodzienne mycie zębów powinno być rzeczą oczywistą, a dla niektórych osób niestety nie jest. Jeżeli ktoś nie dba codziennie o higienę zębów, a dentystę odwiedza tylko wówczas, gdy ząb boli nie do zniesienia, to może się okazać, że jego zęby są w fatalnym stanie.

Dobry dentysta poszukiwany

Wiele osób cierpi na dentofobię i z tego powodu nie chodzi regularnie do dentysty. Wiązać się to może zarówno ze złymi wspomnieniami z dzieciństwa, jak i z osobą niekompetentnego dentysty, do którego trafiliśmy jako osoby dorosłe. Warto jednak przemóc strach przed dentystą, gdyż nieleczone zęby nie tylko brzydko wyglądają, lecz także mogą przynieść poważne konsekwencje zdrowotne. Szukając odpowiedniego dentysty, warto popytać o polecenie specjalisty, który ma odpowiednie podejście do pacjentów z dentofobią.

Zepsute zęby trzeba leczyć

Choć wieloletnie zaniedbania w jamie ustnej na pewno nie pozostały bez echa, to jednak współczesna stomatologia posługuje się takimi technikami i metodami, że możliwe jest uratowanie zębów, które pozornie nie nadają się do uratowania. W przypadku zębów, które są mocno zepsute, możliwe jest zastosowanie leczenia kanałowego pod mikroskopem. Jeżeli dentysta zadecyduje o ekstrakcji zębów, wówczas warto zdecydować się na wstawienie implantu, który zastąpi utracony ząb. Proces leczenia zębów mocno zaniedbanych jest długotrwały i często wymagający sporych nakładów finansowych, jednak warto się zdecydować na zrobienie porządku z zębami. Pamiętać jednak należy o tym, że wyleczenie zębów to nie wszystko. Jeżeli wyleczone zęby nie będą odpowiednio pielęgnowane, wówczas cały wysiłek stomatologa pójdzie na marne.


Umów się na wizytę

Adres

GABINET "DENTAL EXPERT"
ul Rozbrat 22
00-447 Warszawa

Kontakt

Tomasz Fałkowski
Rejestracja: 786 221 022

Inteligo: 50 1020 5558 1111 1430 1140 0070

Wizyty

Proszę o kontakt telefoniczny, sms lub email w celu umówienia wizyty.

Napisz do mnie !

Imię i nazwisko *

Adres email *

Treść wiadomości