loader

Piękny uśmiech jest bez wątpienia ozdobą każdego człowieka. Nie zawsze jednak nasze zęby wyglądają na tyle pięknie, by odsłaniać je w uśmiechu. Warto jednak wiedzieć, że da się zaprojektować ładny uśmiech przy skorzystaniu z metody digital smile design.

Co daje digital smile design?

Kiedy zamierzamy poprawić stan naszych zębów, warto zastanowić się, jaki efekt końcowy chcemy osiągnąć. Warto więc wybrać stomatologa, który korzysta z metody digital smile design. Dzięki niej będziemy mogli zobaczyć, jak nasz uśmiech będzie wyglądał po wykonaniu wszystkich zabiegów. Metoda ta polega na tym, że wykonuje się zdjęcia i filmy twarzy w różnych pozycjach, a także od wnętrza jamy ustnej. Dzięki temu stomatolog po wprowadzeniu proponowanych zmian może zaprezentować pacjentowi efekt końcowy. Ułatwia to pracę całego zespołu, pracującego na pięknym uśmiechem pacjenta, a także dokładne poznanie potrzeb pacjenta i zrealizowanie jego oczekiwań.

Piękny uśmiech każdego dnia

W zależności od problemów z naszym uzębieniem stomatolog może zaproponować różnorodne rozwiązania, które przedstawi przy użyciu metody digital smile design. Dzięki temu będziemy mieć szerszy obraz na sposób rozwiązania swojego problemu. Problemy z brzydkim uśmiechem można rozwiązać na wiele różnych sposobów, korzystając z dziedzin stomatologii estetycznej, a także protetyki czy implantologii. Warto jednak pamiętać, że podstawą ładnego uśmiechu jest codzienna troska o zęby oraz regularne kontrole u stomatologa, które pozwolą na wykrycie najmniejszych nawet problemów w krótkim czasie, dzięki czemu możliwe będzie ich szybkie wyleczenie.


Umów się na wizytę

Adres

GABINET "DENTAL EXPERT"
ul Rozbrat 22
00-447 Warszawa

Kontakt

Tomasz Fałkowski
Rejestracja: 786 221 022

Inteligo: 50 1020 5558 1111 1430 1140 0070

Wizyty

Proszę o kontakt telefoniczny, sms lub email w celu umówienia wizyty.

Napisz do mnie !

Imię i nazwisko *

Adres email *

Treść wiadomości