loader

Stomatologia estetyczna
Stomatologia estetyczna

Niemalże każdy lubi się uśmiechać. Czasami jednak nasz uśmiech ma wady, które warto skorygować, aby poprawił się nasz komfort uśmiechania się. Pomóc w tym może digital smile design, czy cyfrowe projektowanie uśmiechu.

Czy komputer może pomóc w zaprojektowaniu pięknego uśmiechu?

Komputer ułatwia nam życie w wielu dziedzinach. Niejedna osoba zastanawia się na pewno, jak można było kiedyś żyć bez pomocy komputerów. Pomagają one również w pracy stomatologów, a dokładniej w projektowaniu uśmiechu. Wielu pacjentów, decydując się na poprawę swojego uzębienia, zadaje stomatologowi kluczowe pytanie – jak będzie wyglądać mój uśmiech po zmianach. Digital smile design pozwala na pokazanie pacjentowi wizualizacji jego uśmiechu po zastosowanym leczeniu.

Jak przebiega digital smile design?

Dzięki cyfrowemu projektowaniu uśmiechu możliwe jest dostosowanie wyglądu nowego uśmiechu tak, by idealnie pasował do całości twarzy pacjenta. W tym celu przeprowadza się analizę struktury twarzy, analizę jego uzębienia, a także mimiki. Twarz pacjenta jest fotografowana w różnych ujęciach i z uwzględnieniem różnorodnych emocji, a następnie fotografie są poddawane działaniu specjalnego programu komputerowego, który tworzy wizualizację nowego uśmiechu. Dzięki zastosowaniu tej metody możliwe jest szczegółowe zaplanowanie kolejnych etapów leczenia stomatologicznego, tak, by uzyskać zaplanowany efekt.

Czy warto korzystać z projektowania uśmiechu?
Decydując się na kompleksową poprawę uśmiechu warto skorzystać z digital smile design, ponieważ od początku będziemy wiedzieć, jaki efekt zostanie osiągnięty dzięki zastosowanemu leczeniu.


Umów się na wizytę

Adres

GABINET "DENTAL EXPERT"
ul Rozbrat 22
00-447 Warszawa

Kontakt

Tomasz Fałkowski
Rejestracja: 786 221 022

Inteligo: 50 1020 5558 1111 1430 1140 0070

Wizyty

Proszę o kontakt telefoniczny, sms lub email w celu umówienia wizyty.

Napisz do mnie !

Imię i nazwisko *

Adres email *

Treść wiadomości