loader

dentystaPiękny uśmiech zawdzięczamy przede wszystkim codziennej trosce o stan naszych zębów, ale także i pracy dobrego dentysty. Warto więc znaleźć takiego specjalistę, który kompleksowo zadba o nasz uśmiech.

Na co zwracać uwagę, wybierając dentystę?

Wybierając dentystę nie należy kierować się niską ceną usług. Ważne jest, by stomatolog był dobrym fachowcem i ciągle się szkolił. Warto popytać znajomych o ich rekomendacje bądź poszukać opinii w Internecie. Coraz częściej gabinety dentystyczne mają swoje strony internetowe, więc warto na nie zajrzeć, zwłaszcza jeżeli strona jest często aktualizowana. Dobry dentysta chwali się swoimi osiągnięciami i zdobytymi uprawnieniami.

Ważne pierwsze wrażenie

Jeżeli znalazłeś gabinet dentystyczny, który odpowiadałby twoim wymaganiom, to warto umówić się na wizytę kontrolną. Będziesz wtedy miał okazję zobaczyć gabinet, a także poznać stomatologa. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, zwłaszcza jeżeli boisz się wizyt u dentysty bądź zetknąłeś się wcześniej z dentystami, którzy nie byli dobrymi fachowcami.

Odwiedzaj dentystę regularnie

Codzienna higiena zębów oraz regularne wizyty u dentysty to podstawa zdrowych zębów.  Gabinet Dentystyka wilanów powinieneś odwiedzać przynajmniej dwa raz w roku, zaś przy słabej kondycji zębów nawet częściej. Dzięki regularnym wizytom łatwiej będzie zauważyć i wyleczyć nawet minimalne ubytki.  Jeżeli w czasie wizyt okaże się, że nie będziesz miał ubytków, wówczas warto wykonać higienizację jamy ustnej, czyli skaling i piaskowanie zębów. Polegają one na usunięciu złogów kamienia, dzięki czemu bakterie będą miały utrudnione zadanie.


Umów się na wizytę

Adres

GABINET "DENTAL EXPERT"
ul Rozbrat 22
00-447 Warszawa

Kontakt

Tomasz Fałkowski
Rejestracja: 786 221 022

Inteligo: 50 1020 5558 1111 1430 1140 0070

Wizyty

Proszę o kontakt telefoniczny, sms lub email w celu umówienia wizyty.

Napisz do mnie !

Imię i nazwisko *

Adres email *

Treść wiadomości